23948sdkhjf
Logga in eller skapa för att spara artiklar
Få tillgång till allt innehåll på Packnet
Ingen bindningstid eller kortinformation krävs
Gäller endast personlig prenumeration.
Kontakta oss för en företagslösning.
Innehållet nedan modereras inte i förväg och omfattas därmed inte av webbplatsens utgivningsbevis.
Dela sida
Sponsrat innehåll

Möt oss på Empack

Hämta din gratisbiljett här! Condair AM ställer ut på Empack Stockholm 1–2 oktober

Condair AB är glada att meddela att vi deltar på Empack Stockholm den 1–2 oktober 2025 på Kistamässan.

Mässan, som är en central mötesplats för innovation, hållbarhet och teknik inom förpackningsindustrin, drivs under temat “Från material till slutleverans”. Den belyser viktiga fokusområden som Packaging Experience, Packaging Recreation, Smart Production och E commerce.

Hämta din gratisbiljett - klicka här 

Under två dagar öppnar Empack och den parallella mässan Logistics & Automation dörrarna för branschprofessionella som söker inspiration, nya lösningar och affärsmöjligheter. Det finns även seminarier om framtidens standarder för återvinning, teknisk automatisering och smart produktion.

Hos Condair AB i monter C:21 presenterar vi våra ML befuktningslösningar – speciellt utvecklade för tillverkningsindustrin med fokus på förpackningar, plast, papper och tryck. Våra system hjälper till att optimera och stabilisera luftfuktigheten, vilket är avgörande för att bevara dimensioner, öka produktionskvalitet och minimera maskinstörningar. Kontakta oss gärna för att boka ett möte på plats och se hur våra lösningar kan integreras i din verksamhet.

Varmt välkommen att besöka vår monter C:21 — tillsammans tar vi sikte på nästa nivå av effektivitet och kvalitet inom fuktstyrning. Vi ses på Empack Stockholm 1–2 oktober 2025!

Condair AB
Söderbymalmsvägen 6B
136 44 Handen
Stockholms stad
Sverige
VAT nummer: SE5591655567

Kontaktperson

PT
BREAKING
{{ article.headline }}
0.141